BİLGİ BANKASI

Flâşör lamba

Flâşör lambaFlâşör lambalar uyarıcı olarak hem arabalarda hem normal ışık kaynağı olarak günlük hayatta kullanılır. Arabaların sinyal lambaları flâşör lamba olarak geçmektedir. Flâşör lamba arabada arkada ki veya öndeki aracı, yayayı uyarmak için kullanılır. Arabalarda dörtlü olarak gördüklerimizde flâşör lambadır. Park halinde olunduğu zaman bu flâşör lambalar yakılır. 

 

Flâşör lambalar ikaz lambaları olarak da bilinmektedirler. Trafik dikmelerinin üzerine koyulan ışıklara da flâşör denir. Bu flâşörlerin amacı ise kış günlerinde veya akşam saatlerinde sürücülere herhangi bir yol yapımı anında kazaya karşı uyarmak amaçlı karayolları tarafından koyulur. Bu lambalar çok çeşitli yerlerde de kullanılır. Sadece arabalarda ve trafik dikmelerinin üzerinde değil ışık kaynaklarının çoğunda kullanılabilir. Led kaynaklı ışık sistemlerinde de flâşör lambalar kullanılmaktadır.

 

Bu lambalar çoğu zaman araba sinyallerinde kullanıldığı için önemi de oldukça fazladır. Sürücüler dönecekleri tarafa doğru bu flâşör lambaları sayesinde etrafı uyarır. Bu da olası can ve mal kaybını düşürdüğü için trafikte bu lambalar sürekli kullanılır. Güneş enerjisinden yararlanılarak kullanılan lambalarda da flâşör lamba kullanılır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu lambaların herhangi bir eksikliğinde özellikle arabalardaki sinyallerde hemen yenileri temin edilmelidir. Sinyallerde kullanıldığı gibi araba sis ve fren farlarında da bu lamba çeşidi kullanılır. Flâşör aynı zamanda bordür olarak da kullanılır. Flâşör lambalarının dışında parlaklık maddesi de olduğundan fosfor özelliği de vardır.

 

Atlas KKD İş Güven. Malz. İth. ve Tic. San.Ltd.Şti

 

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 222 89 23

 

Mobil Telefonu:  0553 004 46 76

 

Web Adresi : www.atlaskkd.com

 

E-Posta Adresi : info@atlaskkd.com

 

Firma Etiket : İş Elbiseleri, iş Kıyafetleri, İş Elbiseleri Perpa, İş güvenliği Malzemeleri, işçi elbiseleri, iş elbiseleri istanbul

 

Adres : Perpa İş Merkezi B Blok Kat:8 No:943 80270 / Okmeydanı-Istanbul

Krokide göster!

 

Firma sahibi : Atlas KKD

 

Firma Tanımı: Atlas KKD 25 Yıllık bir geçmişe sahip  Kişisel Koruyucu Donanımlar , İş güvenlik Malzemeleri alanında uzun zamandır profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

 

İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren Atlas KKD gerek üretim alanında gerek ürünlerin pazarlanması konularında titiz bir çalışma yürütmektedir.

 

İş Elbiseleri, işelbisesi , işelbiseleri, İş Güvenlik Malzemeleri , İş Önlüğü, İş kıyafeti,İş Ayakkabısı,İkaz Yeleği, T-shirt, İş Ayakkabısı,İşci kıyafeti gibi bir çok iş güvenliği malzemeleri kategorilerinde stoklu çalışarak siz değerli müşterilerine hızlı bir şekilde tüm taleplere anında cevap vermektedir.

 

Atlas KKD İş Elbiseleri,Her türlü iş elbisesini firmanıza özel tasarımlarla yapar.

Firmamız İş elbiseleri, önlük tulum, üniforma üretimi ve satışı yapmaktadır.

 

Etiket : Atlas KKD

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus