BİLGİ BANKASI

İkaz Levhası

İkaz Levhasıİkaz levhası trafikte, toplu kullanım alanlarında, kamu bölgerinde çokça rastladığımız levhalardır. Kapalı alanlarda sıkça rastladığımız ve olması mecburi olan sigara içilmez levhaları ikaz levhasına bir örnektir. İnsanları bir durum karşısında ikaz etmek, uyarmak için kullanılır.  Trafikte ise trafik levhalarının çoğu ikaz levhalarıdır. 

Sürücüleri herhangi bir tehlikeye karşı uyarır ve dikkatli olmaları gerektiğini işaret eder. İkaz levhalarına sadece trafikte değil her yerde rast gelebiliriz.Kamu alanlarında personel harici giremez levhası gibi birçok ikaz levhası vardır. 

İkaz levhasına birkaç örnek daha vermek gerekirse cep telefonu yasaktır, dikkat ölüm tehlikesi, izinsiz girmek yasaktır gibi birçok uyarı levhası örnek verilebilir. İnsanları bir durum karşısında veya bir yasak karşısında uyarmak amaçlı olan bu ikaz levhalarına uymak hem düzeni sağlar hem de toplu alanlarda rahatsızlığı önler.

 

 

Uyarı levhalarına her yerde rastlayabiliriz. Özellikle iş güvenliğinin olduğu yerlerde her tarafta bir ikaz levhası görebilirsiniz. Mesela inşaat alanlarında ikaz levhalarına yer verilmektedir. İnşaatlarda iş güvenliği çok önemli olduğu için eldivensiz çalışma, kask takınız, önce iş güvenliği, iş makinesi çıkabilir gibi levhalar görebilirsiniz. 

Bu sayede hem işçilere işlerine başlamadan bir hatırlatma hem de etrafından geçen araç ve yayalara dikkat etmeleri gerektiği hakkında ikazda bulunulur. İkaz levhası can ve mal kaybı yaşanmaması için oldukça önemlidir. Kamu alanlarında da sıkça rastlayabildiğimiz ikaz levhalarına uyulmalıdır

Atlas KKD İş Güven. Malz. İth. ve Tic. San.Ltd.Şti

 

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 222 89 23

 

Mobil Telefonu:  0553 004 46 76

 

Web Adresi : www.atlaskkd.com

 

E-Posta Adresi : info@atlaskkd.com

 

Firma Etiket : İş Elbiseleri, iş Kıyafetleri, İş Elbiseleri Perpa, İş güvenliği Malzemeleri, işçi elbiseleri, iş elbiseleri istanbul

 

Adres : Perpa İş Merkezi B Blok Kat:8 No:943 80270 / Okmeydanı-Istanbul

Krokide göster!

 

Firma sahibi : Atlas KKD

 

Firma Tanımı: Atlas KKD 25 Yıllık bir geçmişe sahip  Kişisel Koruyucu Donanımlar , İş güvenlik Malzemeleri alanında uzun zamandır profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

 

İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren Atlas KKD gerek üretim alanında gerek ürünlerin pazarlanması konularında titiz bir çalışma yürütmektedir.

 

İş Elbiseleri, işelbisesi , işelbiseleri, İş Güvenlik Malzemeleri , İş Önlüğü, İş kıyafeti,İş Ayakkabısı,İkaz Yeleği, T-shirt, İş Ayakkabısı,İşci kıyafeti gibi bir çok iş güvenliği malzemeleri kategorilerinde stoklu çalışarak siz değerli müşterilerine hızlı bir şekilde tüm taleplere anında cevap vermektedir.

 

Atlas KKD İş Elbiseleri,Her türlü iş elbisesini firmanıza özel tasarımlarla yapar.

Firmamız İş elbiseleri, önlük tulum, üniforma üretimi ve satışı yapmaktadır.

 

Etiket : Atlas KKD

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus