BİLGİ BANKASI

İşçi tulumları

İşçi tulumlarıİşçi tulumları arasında uzun kollu modeller de mevcuttur. Bu modeller cep sayıları, kumaşlarının kalınlığı gibi etkenlerle birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu tulumlar istenilen renklerde hazırlanabilmektedir. Kimi firmalar da çalışma koşullarında oluşacak ekstra durumlar için önlemler almak istemektedirler.

Bu önlemler dâhilinde işverenler çalışanları için tek kullanımlık iş tulumlarından satın almaktadır. Bu tulumların renk tercihleri çok fazla olmamaktadır. Amaç olarak kısa süreli kullanımlar için üretilmişlerdir.

Genel olarak su geçirmez yapıda olurlar. Tamamen vücudu saran, kendinden bir şapkaya sahip olan bu tulumlar giyen kişiyi mümkün olacak en yüksek şekilde dış etkenlerden korumak için üretilmiştir. Ve istenilen ölçülerde rahatça üretimi sağlanmaktadır. Firmalar genellikle logolarını bu işçi tulumlarının göğüs kısmında görünür bir şekilde sergilemektedirler.

 

 

Siler için özel olarak yapılan ve işçi tulumları ile ister iş güvenliğini arttırın, ister görsel güzelliğe ağırlık verin. Her bir detay sizlerin istekleri doğrultusunda yapılır ve sizlere sunulur. Böylelikle işçi tulumlarısayesinde özel kıyafetler yıpranmaz ve elemanların daha fazla mutlu bir biçimde çalışmasını sağlamış olursunuz. Yazlık ve kışlık olarak da tasarımını yaptırabilirsiniz.

Etiket: işçi tulumları,işçi tulum,işçi tulumu,işçi tulumları istanbul,işçi tulumları perpa,işçi tulumları satış,en ucuz işçi tulumları,işçi tulumları en ucuz,enucuz işçi tulumu fiyatları,işçi tulumları imalatı,işçi tulumları satış yapan yerler,işçi tulumu istanbul satış,iş tulumu,iş tulumları istanbul,işçi iş tulumları,iş tulumları satan yerler perpa,iş tulumu fiyatları

Atlas KKD İş Güven. Malz. İth. ve Tic. San.Ltd.Şti

 

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 222 89 23

 

Mobil Telefonu:  0553 004 46 76

 

Web Adresi : www.atlaskkd.com

 

E-Posta Adresi : info@atlaskkd.com

 

Firma Etiket : İş Elbiseleri, iş Kıyafetleri, İş Elbiseleri Perpa, İş güvenliği Malzemeleri, işçi elbiseleri, iş elbiseleri istanbul

 

Adres : Perpa İş Merkezi B Blok Kat:8 No:943 80270 / Okmeydanı-Istanbul

Krokide göster!

 

Firma sahibi : Atlas KKD

 

Firma Tanımı: Atlas KKD 25 Yıllık bir geçmişe sahip  Kişisel Koruyucu Donanımlar , İş güvenlik Malzemeleri alanında uzun zamandır profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

 

İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren Atlas KKD gerek üretim alanında gerek ürünlerin pazarlanması konularında titiz bir çalışma yürütmektedir.

 

İş Elbiseleri, işelbisesi , işelbiseleri, İş Güvenlik Malzemeleri , İş Önlüğü, İş kıyafeti,İş Ayakkabısı,İkaz Yeleği, T-shirt, İş Ayakkabısı,İşci kıyafeti gibi bir çok iş güvenliği malzemeleri kategorilerinde stoklu çalışarak siz değerli müşterilerine hızlı bir şekilde tüm taleplere anında cevap vermektedir.

 

Atlas KKD İş Elbiseleri,Her türlü iş elbisesini firmanıza özel tasarımlarla yapar.

Firmamız İş elbiseleri, önlük tulum, üniforma üretimi ve satışı yapmaktadır.

 

 

Etiket : Atlas KKD

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus